В Ірпені зустрілися родичі полеглих Героїв Приірпіння

31 липня у м. Ірпені, що на Київщині, на щомісячну молитовну зустріч зібралися родини полеглих Героїв Приірпіння. Захід пройшов у рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Традиційно родичі загиблих воїнів взяли участь у Божественній Літургії та спільно помолилися панахиду за упокій душ своїх рідних та усіх українських Героїв. Молитву очолили о. Мирослав Латинник, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Ірпеня УГКЦ, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан. Далі зустріч продовжилася неформальним спілкуванням з духівниками та психологом.

Зі слів працівниці Департаменту військового капеланства Наталії Дубчак, яка також є матір’ю загиблого Героя, такі зустрічі є дуже важливими, адже у цей непростий час кожному так потрібна увага, підтримка та спілкування.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ