В Ірпені відбувся семінар для родин військовослужбовців

25 січня 2020 року в м. Ірпені, що на Київщині, відбувся семінар для родин військовослужбовців, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Під час зустрічі керівник проекту та мати полеглого Героя Наталія Дубчак розповіла про досвід Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ у служінні та духовному супроводі родин військовослужбовців.

Захід пройшов у теплій дружній атмосфері, де кожен зміг розділити з іншими власні переживання та отримати підтримку і розраду, оскільки програма зустрічі включала спілкування з духівником та психологом о. Віталієм Воєцою. Кожен з учасників семінару, передаючи один одному ліхтарик зі свічкою, мав можливість поділитися з присутніми теплими спогадами минулого 2019 року та подякувати Богові і один одному за підтримку.

“Батьки, дружини, діти, сестри полеглих Героїв були разом. Так само, як наші небесні Янголи, ми підтримуємо один одного, дбаємо один про одного… Одна велика, дружня родина”, – висловила свої враження від зустрічі Наталія Дубчак.

Даний проект реалізується Благодійною організацією “Фундація Архистратига Михаїла”.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ