В Ірпені відбувся музичний вечір, присвячений Дню захисника України

13 жовтня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в м. Ірпені відбувся музичний вечір до Дня захисника України, організований військово-медичним капеланом о. Віталієм Воєцою та парохом храму о. Мирославом Латинником. Гаслом цього дня стали слова: “Воїн-християнин – це той, хто постійно прагне миру, хто захищає мир”.

Перед початком вечора присутні переглянули два зворушливі сюжети про полеглих Героїв Приірпіння та їхні родини. Продовжився вечір виконанням власних пісень Всеволодом Стеблюком, Вячеславом Купрієнком, Еліен Мак, Дариною Зінченко та хором Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня під керівництвом Антоніни Пашківської.

Своїми зворушливими свідченнями ділилися з присутніми військові капелани о. Ростислав Височан, о. Олег Панчиняк та мати полеглого Героя п. Наталія Дубчак.

Вшанували захисників України молитвою та піснею

У Приірпінні, крім традиційних святкувань, українських військовослужбовців вшанували також молитвою та піснею – у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Детальніше розповість Аліна Кожух

Opublikowany przez Погляд Приірпіння – інформаційна агенція Środa, 16 października 2019

Наприкінці вечора Голова БФ “Крила перемоги” Вікторія Крамаренко вручила подяки та медалі за любов і жертовність до України. Капелан о. Віталій Воєца отримав подяку за мужність, самовідданість, патріотизм, моральну і духовну підтримку воїнам, дружинам, матерям, дітям, українським родинам, громаді Приірпіння та чин служіння Богові та Україні, а також нагороджений відзнакою “За служіння Україні”.

У свою чергу священнослужитель висловив подяку за допомогу в організації цього концерту о. Юліанові Шереметі, Ігорю Найді, Галині Андріїшин, Сергію Потапову та усім, хто долучився до проведення свята.

“Окрема подяка нашим Захисникам та їх родинам за те, що ми змогли цей захід провести в мирному Ірпені та вічна слава нашим полеглим Захисникам”, – наголосив капелан.

За повідомленням о. Віталія Воєци

Фото Юлії Ігнатєвої та Володимира Стецика