В Ірпені відбувся молитовний Різдвяний обід для родин полеглих Героїв

9 січня у м. Ірпені, що на Київщині, відбувся молитовний Різдвяний обід для родин полеглих Героїв міста. Захід пройшов в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Захід розпочався зі спільної молитви за упокій душ загиблих воїнів на сході України. Панахиду провели о. Мирослав Латинник, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан Київської архиєпархії УГКЦ.

“Свято Різдва вже вкотре єднає нас у спільну Родину, яка душевно збирається за святковим столом. Смачні страви, чудові колядники, ділення Просфорою, спільна поминальна молитва, підсумок 2021-го року та планування 2022-го, міні семінар-тренінг, тепле спілкування, передавання “Вогника любови”, несподівані подарунки та особливий гість – це усе нам вдалося разом пережити!”, – ділиться враженнями о. Віталій Воєца.

На заході був присутній міський голова м. Ірпеня Олександр Маркушин, котрий у своєму зверненні до присутніх поіменно згадав кожного полеглого Героя, більшість з яких знав особисто, висловив вдячність усім дружинам та батькам за синів і дочок України та запевнив їх у подальшій своїй підтримці, допомозі та сприянні у різних питаннях та ініціативах.

У свою чергу Наталія Дубчак, працівниця Департаменту військового капеланства, розповіла про рік, що минув: які вдалося реалізувати заходи, про проведену роботу, зокрема, на регіональному рівні, та наголосила на великих планах для спільноти на 2022-ий рік. Також п. Наталя висловила слова подяки усім, хто долучається до цих зустрічей, та тим, хто допомагає створювати радісну святкову атмосферу для родин полеглих Героїв.

Настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці отець Мирослав розповів учасникам зустрічі про свято Різдва Христового, розділив між усіма Просфору, а на завершення провів коло ділення, де кожний міг висловити свої почуття та побажати щось один одному.

Опісля квінтет хору храму Різдва Пресвятої Богородиці порадував присутніх колядками та віншуваннями.

За повідомленням о. Віталія Воєци