В Ірпені відбулася щомісячна зустріч родин полеглих Героїв України

25 січня, в останню суботу місяця, в м. Ірпені на Київщині відбулася традиційна щомісячна зустріч родин полеглих Захисників України, членів групи взаємодопомоги та психологічної підтримки “Від серця – до серця”.

Родини загиблих військовослужбовців спільно взяли участь у Божественній Літургії та помолилися панахиду за полеглих воїнів у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Молитву очолили о. Мирослав Латинник, парох храму, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан.

Далі зустріч продовжилася неформальним спілкуванням за чаєм та кавою. Зі слів працівниці Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ Наталії Дубчак, яка також є матір’ю загиблого Героя, такі зустрічі завжди проходять у теплій родинній атмосфері.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ