В Ірпені відбулася підсумкова зустріч родин полеглих Героїв

26 грудня, традиційно в останню суботу місяця, у м. Ірпені, що на Київщині, відбулася молитовна зустріч родин загиблих Героїв при парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня.

Учасники заходу спільно помолилися панахиду за упокій душ своїх рідних, яких втратили на війні. Молитву очолили о. Мирослав Латинник, настоятель парафії, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан. Далі родичі полеглих воїнів підсумували рік, який минає, обговорили подальші спільні плани, привітали за традицією усіх тих, хто протягом останнього півроку святкував свій День народження, розділивши вкінці спільної трапези торт.

Організатори зустрічі також презентували подарунки усім учасникам групи від добродіїв-помічників Святого Миколая, а саме – годинники “SLAVA” і “Q&Q”.

“Це є досить символічно дивитися на години і пильнувати час і миті життя, цінувати, любити та йти разом впепед”, – підкреслив о. Мирослав.

У свою чергу Наталія Дубчак, працівниця Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, висловила слова подяки усім, хто долучається до цих зустрічей, та тим, хто допомагає створювати радісну святкову атмосферу для родин полеглих Героїв.

За повідомленням о. Віталія Воєци