В Ірпені відбулася підсумкова зустріч родин полеглих Героїв

25 грудня, традиційно в останню суботу місяця, у м. Ірпені, що на Київщині, відбулася молитовна зустріч родин загиблих Героїв при парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня.

Учасники заходу спільно помолилися панахиду за упокій душ своїх рідних, яких втратили на війні. Молитву очолили о. Мирослав Латинник, настоятель парафії, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан. Далі родичі полеглих воїнів підсумували рік, який минає, обговорили подальші спільні плани, привітали за традицією усіх тих, хто протягом останнього півроку святкував свій День народження, розділивши вкінці спільної трапези смачний торт.

На зустрічі був присутній також гість – військовий капелан ВСЦ ЄХБ Анатолій Кушнірчук, котрий з привітальним словом звернувся до усіх присутніх та вручив родичам Героїв пам’ятні подарунки.

Опісля квартет хору Храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ порадував учасників зустрічі своїм співом, вперше представивши зовсім новий і цікавий репертуар колядок, що до того ще ніде не виконувався.

У свою чергу Наталія Дубчак, працівниця Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, висловила слова подяки усім, хто долучається до цих зустрічей, та тим, хто допомагає створювати радісну святкову атмосферу для родин полеглих Героїв.

За повідомленням о. Віталія Воєци