В Ірпені відбулася молитовна зустріч родин українських військовослужбовців

30 травня, традиційно в останню суботу місяця, в м. Ірпені, що на Київщині, відбулася щомісячна молитовна зустріч групи психологічної підтримки та взаємодопомоги родин українських військовослужбовців.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ родичі Захисників України спільно взяли участь у молитві, яку очолили о. Мирослав Латинник, парох храму, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан.

Далі учасники зустрічі привітали матір полеглого Героя Інну Бобер з нагоди Дня її уродин. Зі слів працівниці Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ Наталії Дубчак, яка також є матір’ю загиблого Героя, такі зустрічі завжди проходять у теплій родинній атмосфері. “І хоч не було традиційного продовження зі сніданком, обіймами та довгим сидінням за чаєм та кавою, ми все ж встигли просто поділитися досвідом нашого життя в карантині”, – поділилася враженнями від зустрічі п. Наталія.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ