В Ірпені відбулася молитовна зустріч родин українських військовослужбовців

20 червня в м. Ірпені, що на Київщині, відбулася щомісячна молитовна зустріч групи психологічної підтримки та взаємодопомоги родин українських військовослужбовців.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ родичі Захисників України спільно взяли участь у молитві, яку очолили о. Мирослав Латинник, парох храму, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан. Далі учасники зустрічі вітали кожного, хто під час карантину відзначав свій День народження.

Зі слів працівниці Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ Наталії Дубчак, яка також є матір’ю загиблого Героя, такі зустрічі завжди проходять у теплій родинній атмосфері. “І хоч обійми-поцілунки все ще заборонені, а у приміщенні використовуємо маски, життя прекрасне, коли поруч рідні люди, близькі за духом, за станом душі”, – поділилася враженнями від зустрічі п. Наталія.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ