В Ірпені відбулася молитовна зустріч родин полеглих Героїв

28 листопада, у День пам’яті жертв Голодоморів, у м. Ірпені, що на Київщині, на щомісячну молитовну зустріч зібралися родини полеглих Героїв Приірпіння.

Традиційно родичі загиблих воїнів взяли участь у Божественній Літургії та спільно помолилися панахиду за упокій душ своїх рідних, яких втратили на війні, а також за всіх невинно убієнних у часи Голодомору. Молитву очолили о. Мирослав Латинник, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан.

Далі зустріч продовжилася неформальним спілкуванням з духівником та психологом. Зі слів працівниці Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ Наталії Дубчак, яка також є матір’ю загиблого Героя, такі зустрічі є дуже важливими, адже у цей непростий час кожному так потрібна увага, підтримка та спілкування.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ