В Ірпені відбулася чергова зустріч родин полеглих Героїв

25 лютого, напередодні початку Великого Посту, в Ірпені, що на Київщині, відбулася арт-терапевтична зустріч родин полеглих Героїв під назвою “Вовняна акварель””. Захід традиційно пройшов при Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня.

Зустріч розпочалася спільною Божественною Літургією та панахидою, яку відслужили о. Мирослав Латинник, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан.

Далі захід продовжився солодким частуванням та цікавим арт-терапевтичним заняттям з техніки малювання вовною, яке провела майстриня, дизайнер, арт-терапевт, мама загиблого Героя – Оксана Смірнова.

“Коли нам показали “фінальну” картину, яка має вийти, ми говорили, що у нас нічого подібного не вийде, – ділиться враженнями Тетяна, дружина загиблого Героя. – Проте, коли ми почали працювати з допомогою досвідченої майстрині, за якийсь час з’явився дійсно мій особистий шедевр, ще й виготовлений власноруч!”.

Настоятель громади отець Мирослав зазначив, що у планах ще багато таких ідей та різних майстер-класів, і черговий раз пригадав усім, про важливість таких спільних зустрічей щомісяця: “Двері нашого храму і наших сердець завжди відкриті до родин загиблих Героїв, тому чекаємо кожного! Приходьте!” – закликав ієрей.

Нагадаємо, такі зустрічі проходять при храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Ірпені кожної останної суботи місяця.

За повідомленням о. Віталія Воєци