В Ірпені родини полеглих Героїв молилися спільно з представниками Карітасу

28 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня, що на Київщині, для традиційної щомісячної зустрічі зібралися члени групи психологічної підтримки і взаємодопомоги родин полеглих Героїв.

Цього дня парафію відвідали поважні гості: владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський УГКЦ, голова Синодального відділу УГКЦ із соціального служіння, Президент “Карітас Європа” отець Міхаель Ландау, гуманітарний Директор “Карітасу-Європа” Жан-Ів Терлінден, Президент “Карітас-Україна” Тетяна Ставнича, Генеральний Секретар “Карітас-Спес-Україна” отець В’ячеслав Гриневич, директор “Карітас-Київ” отець Роман Сиротич та інші представники спільноти “Карітас”.

Після спільної Літургії, яку очолив владика Василь, відбулася панахида за упокій полеглих Героїв, а відтак єпископ разом з представниками Карітасу, завітали до Парафіяльного центру, щоб поспілкуватися з родинами воїнів. Наталія Дубчак, координатор проєкту Департаменту військового капеланства по роботі з родинами військовослужбовців, розповіла присутнім про діяльність місцевої спільноти, про виклики та досягнення. Після спільної молитви і родинної гостини в учасників зустрічі була чудова нагода для спілкування та обміну думками.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ