В ІКВС закінчилися курси чергової групи в’язничних капеланів

22 червня 2017 року в Інституті Кримінально-виконавчої служби завершилися курси капеланів з метою засвоєння базового рівня компетентності у пенітенціарній справі. Таке навчання є передбачене законом про в’язничне капеланство. Чергова група душпастирів отримала сертифікати й посвідчення капеланів. Серед них двоє – священики Української Греко-Католицької Церкви о. Микола Бердник і о. Іван Третяк.

Усього було проведено чотири модулі: правової компетентності, спеціальної компетентності, психолого-педагогічної компетентності та фахової компетентності.

Капеланам видали сертифікати, які засвідчують, що священики пройшли спеціалізоване курсове навчання священнослужителів Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» в обсязі 32 аудиторних годин, що проходило від 20 до 22 червня 2017 року.

Чотириденне навчання завершилося спільною молитвою представників усіх конфесій на знак вдячності за роботу викладачів, а також побажаннями процвітання Інституту, Божої благодаті всім викладачам і плідного співробітництва у майбутньому.

За задумом організаторів навчання у міжконфесійній групі сприяє розвитку взаємного розуміння і братських відносин священиків різних Церков й виховує відчуття солідарності у свідченні справжньої любові. “По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою” (Ів. 13, 35).

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ