В ІКВС відбувся семінар з програм примирення

28 лютого 2017 року в Інституті кримінально-виконавчої служби відбулася навчально-ознайомча зустріч здобувачів освіти із представниками місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» пастором Євгенієм Дмитрієвським і священиком Костятном Пантелеєм. Метою її було ознайомлення курсантів – майбутніх працівників підрозділів кримінально-виконавчої служби з методикою медіації в установах виконання покарань.
Під час зустрічі у тренінговій формі курсантам 3 курсу юридичного та психологічного факультетів Інституту представник місії пастор Євген Дмитрієвський розповів про досвід та перспективи розвитку медіації в Україні. Також обговорювалися питання змісту такого явища як медіація, її особливості та можливості для побудови нової системи виконання покарань в нашій країні.
Під час заходу курсантам та викладачам Інституту була представлена методика примирення різних суб’єктів медіації, що здійснюється за допомогою священнослужителів (капеланів). Сам захід був організований та проведений у рамках роботи над створенням в Інституті кримінально-виконавчої служби кафедри душпастирської опіки та пенітенціарної практики (на громадських засадах).
Науково-дослідний центр з питань діяльності
органів та 
установ ДПтС України