В День Збройних Сил України на екскурсію до Гарнізонного храму завітали нацгвардійці

6 грудня 2015 року, в День Збройних Сил України, до Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла завітали близько 80 солдатів Нацгвардії України разом з капеланом о. Андрієм Сіданичем. Екскурсію для військовослужбовців провели працівники Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ – бр. Юрій Балух та Олег Друздєв.

Солдати детальніше дізнались про історію храму, його найбільші сакральні цінності, а також про те, якими є його основні завдання сьогодні. Захисники мали нагоду молитись біля березового хреста, який вцілів після обстрілів в зоні АТО і став своєрідним символом незламності духу українського воїна, Божої опіки над ним.

Під час екскурсії нацгвардійці також встигли побувати на галереях храму та побачити музичний інструмент – орган ще з XVIII ст., розписану шафу XVII ст., обклеєну математичними розв’язками та конспектами, яким уже понад 200 років, та чимало інших цікавих речей.

Також в цей день на солдатів чекала не менш захоплива екскурсія підземеллям Гарнізонного храму.

Капеланство.info