В Бучі відбувся третій модуль Школи провідників християнських таборів

З 10 по 12 травня в м. Буча Київської області в приміщенні Пластового вишкільного центру проходив 3-ій модуль Школи провідників християнських таборів, яка є спільним проектом Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ та Комісії у справах молоді УГКЦ. 

33 учасники з різних областей України продовжували готуватися до таборового літа. Основна тема модуля була присвячена організації наметового таборування. Розпочався модуль презентацією директора Школи Медіа-Патріотів Євгена Бондаренка на тему «Молодіжний медіа-дискурс: сучасне уявлення України». Наступне заняття з теми «Християнський наметовий табір: підготовка, реалізація та проведення» провів о. Ростислав Височан, керівник даного проекту.

Голова Львівської обласної організації «Українська молодь-Христові» Олег Дацій розповів молодим лідерам про юридичні аспекти приготування табору. Медичний працівник Центру медицини катастроф м. Стрия Соломія Шалайко провела тренінг про надання домедичної допомоги у таборових умовах. Завершенням зустрічі стала цікава екскурсія по Києву.

Урезультаті 3-ого модулю учасники сформували окремі команди для підготовки чотирьох таборів, які цьогоріч планує Департамент військового капеланства для дітей військовослужбовців, два з яких проходитиме на морі в Одесі та два – у Карпатах.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ