У Бучі відбувся арттерапевтичний семінар для родичів військовослужбовців

24 лютого на базі Національного Пластового вишкільного центру України у м. Буча, що на Київщині, відбувся арттерапевтичний семінар для родичів військовослужбовців. Захід організували Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з БО “Корпус миру США”.

У програмі зустрічі родини українських воїнів мали нагоду поспілкуватися про способи вирішення життєвих ситуацій та у неформальній атмосфері почастуватися піцою.

Важливою частиною семінару став один із методів арттерапії – спільне миловаріння. Дорослі та діти охоче варили духмяне мило для себе та як подарунок для своїх рідних. Особливо наймолодші учасники захопилися цікавим та корисним заняттям.

Крім того, усі присутні мали можливість удосконалювати свій рівень знання англійської мови, оскільки проводити захід допомагали волонтери з БО “Корпус миру США”, які працюють по всьому світу, допомагаючи людям вивчати англійську мову. 

Зустріч родин військовослужбовців завершилася обміном подарунками, спільним фото та теплими словами вдячності на адресу організаторів заходу.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ