В Академії Сухопутних Військ відбувся черговий випуск офіцерів та молодших спеціалістів для Збройних Сил України

На урочистостях з цієї нагоди був присутній Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, командувач Західного оперативного командування генерал-лейтенант Юрій Думанський, керівники силових відомств, ректори вищих навчальних закладів Львова, представники громадськості та духовенства.

Високі гості теплими словами привітали випускників, яких цього року було 146 чоловік. Владика Михаїл звернувся до військовослужбовців та членів їх родин: «Дорога військова християнська родино! Геройські чесноти – мужність, чесність – заохочують нас сьогодні, щоб ми впровадили їх у життя своїм служінням. Звертаймося до Бога, щоб Він через наші слабкості дарував нам сили і світла. А ми керуватимемося Його благодаттю, щоб бути відважними і чесними перед Богом, народом, Україною».

Владика Михаїл згадав у своєму слові про нещодавнє Міжнародне військове паломництво до Люрду, з якого українська делегація повернулася тиждень тому. «У колориті 34 країн наша держава виразила своє християнське лице. Військовослужбовці світу ріднилися в молитві, засилаючи до Бога свої прохання за мир у всьому світі. Бо якщо мир поселяється в нашому серці, ми охоче передаємо його у серця наших ближніх», – засвідчив Владика Михаїл.

Опісля о. Степан Сус, голова Центру Військового Капеланства благословив молодих лейтенантів свяченою водою.Прес-служба Департаменту капеланства