В Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного відсвяткували Великдень

У Неділю, 15 квітня, у Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного відбулася торжественне святкування Воскресіння Господнього.

Вранці, о 8.00 годині, від храму Архистратига Михаїла з нагоди свята відбувся процесійний хід із іконою Воскреіння Христового довкола Академії. У ньому взяли участь військові офіцери, солдати та працівники навчального закладу. Завершився обхід у храмі, у який процесія увійшла торжественно співаючи Христос Воскрес.

Святкову Воскресну Літургію очолив капелан Академії о. Андрій Хомишин у співслужінні із дияконом Юрієм Остап’юком. Після Богослужіння о. Андрій привітав усіх зі святом та наголосив, що до свята усі готувалися протягом усього посту, щоб гідно зустріти Воскреслого Христа. На завершення відбулося благословення пасок та окроплення свяченою водою усіх присутніх у храмі.

kapelanstvo.com.ua