Українці Відня придбали для військових карету швидкої

Українці, що проживають у Відні, придбали для українських військових карету швидкої допомоги. Збір коштів на покупку реамобіля розпочали ще в грудні, а вже 15 лютого після Божественної Літургії автомобіль освятили за участі владики Йосипа (Міляна), повідомляє Сторінкa.at.

Машина буде відправлена до добровольчої штурмової роти “Карпатська Січ”, 93-ої окремої механізованої бригади, яка перебуває в селищі Піски поруч із Донецьким аеропортом. По дорозі машина відвезе частину зібраного вантажу на базу Правого Сектору під Маріуполем.

Купівлею та доставкою машини займається група священиків із Мукачівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви. Волонтери передадуть також ліки й теплі речі, зібрані українцями в Австрії, та спальні мішки, що планують придбати у Словаччині.

угкц відень Йосиф Мілян

Джерело: Сторінка.at