Українці в ОАЕ запросили на реабілітацію учасників АТО

На запрошення та за підтримки Укранської культурної дипломатії в ОАЕ група військовослужбовців-учасників АТО з України (курсанти та офіцери Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного) перебуває в Об’єднаних Арабських Еміратах. 

Світлини.

Наших захисників супроводжує о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

Військовослужбовці та їх капелан відвідали єдину українську школу в цьому регіоні, провели для дітей урок та зустрілись із консулом України в Дубаях Балануцою Олександром.

Щире спасибі кординатору української громади в Об’єднаних Арабських Еміратах пані Олені Лук’яновій та усій команді Укранської культурної дипломатії в ОАЕ за підтримку українських воїнів.

Довідка.

Асоціація культурної дипломатії – спільнота українців в ОАЕ – за допомогою культурної дипломатії прагне створити і розвивати платформу для взаємного культурного обміну. Україна відкриває себе світові! І кожен з українців учасник і творець культурної дипломатії.

Капеланство.info