“Українці в Канаді сильно люблять і підтримують Україну”, – о. Любомир Яворський

Цими днями о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, перебуває з офіційним візитом у Канаді, в єпархії УГКЦ міста Торонто.

Поїздка відбувається з благословення владики Степана (Хміляра), Єпарха Торонтонського, та організаційної допомоги канцлера єпархії отця Володимира Янішевського і отця-диякона Сергія Касянчука, директора представництва Світового конгресу українців в Україні.

За словами о. Любомира, тісна співпраця з греко-католиками Канади триває вже два роки. “Тут, з благословення владики Степана, була організована акція “Врятуй життя”, завдяки якій було зібрано 134 тис. американських доларів. Ці кошти були скеровані на допомогу українським воїнам та організацію капеланської служби УГКЦ. Також тут була організована акція “Відкрий своє серце”, яка мала за мету підтримати дітей сиріт, батьки яких загинули на війні. З собою маю офіційний звіт про використані кошти, але, крім того, також хочу подякувати та обійняти наших українців в Канаді, які так сильно люблять Україну і завжди її підтримують.” – говорить о. Любомир Яворський.

Візит священика до Канади триватиме три тижні. На цей час заплановано зустрічі з представниками влади та Збройних сил Канади. Окрім цього, отець відвідує місцеві греко-католицькі парафії, де розповідає про служіння військових капеланів УГКЦ на сході України в зоні АТО. Парафіянам презентують фільм “Капелани” з англійськими субтитрами, книгу о. Андрія Зелінського “Соняхи”, а також журнал “Капелан”, виданий Департаментом у 2015 році.

Церква Успення Богородиці Міссісога4

Міссісога1

Міссісога4

о. Любомир Яворський

Прес-центр Департаменту військового капеланства