Українські воїни та капелани в ефірі Чиказького радіо

В неділю, 7 серпня, на українській хвилі Чиказького радіо відбувся прямий ефір в якому взяли участь наші воїни, що проходять реабілітацію у клініках міста Чикаго (США), та о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства та настоятеля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. 

Під час ефіру захисники Батьківщини ділились своїми думками та відчуттями від перебування в зоні АТО.

Солдат-доброволець Ігор Петрук не вважає, що зробив у житті якийсь подвиг, це був його обов’язок йти та захищати Батьківщину! “Кожен має сам вирішити, що він має робити. Я до війни був на керівній посаді на одному виробництві, але все залишив та пішов. Але відчув, що мій обов’язок захищати Україну!”

Солдат Андрій Музиченко переконаний: “Якщо ти чоловік, то повинен захищати Батьківщину, це твоя рідна земля, там живе твоя родина. У мене теж є сім’я, дитина, була робота, я все залишив та пішов. Дивуюсь з тих, які багато говорять, але нічого не роблять, не готові захищати Батьківщину!”

У передачі також взяв участь о. Микола Бурядник, парафія святого Йосифа, Чикаго, США.

Інформація. На запрошення та сприяння пані Ірини Ващишин “Revived Soldiers Ukraine” та підтримки Фонду захисту Героїв, Чикаго, США, громади парафії святого Йосифа, УГКЦ, української спільноти Чикаго (США) воїни мають змогу отримати належну медичну допомогу. Ігор Петрук був поранений під Воглегорськом, а прапорщик Андрій Музиченко – під Пісками Донецької області.

Належну медичну допомогу за власний кошт нашим бійцям погодилися надати у Presence Resurrection Medical Center, Chicago, IL

Парафіяни храму святого Йосифа, УГКЦ, а також інших українських громад міста Чикаго підтримують наших воїнів. Мешкають воїни у будинку на парафії. Щодня хтось із українців Чикаго надає допомогу бійцям своїм транспортом, харчами, організовують для них екскурсії та стараються бути просто поруч. Воїни щиро вдячні усім українцям Чикаго та інших штатів Америки за допомогу та увагу! Нехай Господь усіх благословить!

Джерело: Kapelanstvo.info