Українські військовики вперше взяли участь у міжнародному військовому паломництві до Ченстохова

Представники Збройних Сил України вперше беруть участь у Міжнародному військовому паломництві до чудотворної ікони Матері Божої Ченстоховської, яке організовано вже вдвадцяте.

Участь української делегації військових організовано Департаментом Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України.Українську військову делегацію до Ченстохова очолив п-к Руслан Коханчук, старший офіцер відділу роботи з громадськими, релігійними організаціями та шефських зв’язків Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

Вранці, 4 серпня 2012 р., зі Львова від гарнізонного храму св. Верх. Апп. Петра і Павла молоді українські військовики – курсанти Львівської військової Академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного разом з головним військовим капеланом львівської Архиєпархії о. Степаном Сусом, а також представники Повітряного командування Збройних Сил України вирушили до столиці Польщі, щоби протягом десяти днів пройти пішки