Українські капелани молилися в Патріаршому соборі

15 грудня капелани з усіх 14 архиєпархій, єпархій та екзархатів молилися у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві. Літургію очолив владика Михаїл (Колтун), голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України та керівник Департаменту Патріаршої Курії Української греко-католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Владика Михаїл подякував усім, хто приїхав, за те, що своєю працею на місцях, а сьогодні тут спільно капелани засвідчують своє служіння українському війську, в шпиталях,у навчальних та пенітенціарних закладах. «Завдяки вашій праці та тому часу, який ви приділили, приїхавши до Києва і взявши участь у конференції, усе наше капеланство стало на крок ближче до започаткування інституту військового капеланства в Україні», – підкреслив військовий єпископ.

Після Служби Божої капелани взяли участь у завершальному дні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Збройні Сили України та українське військове душпастирство».

Прес-служба Департаменту капеланства