Військове капеланство

Українські громади Іспанії придбали та передали карети швидкої допомоги в зону АТО

Українські громади Іспанії придбали та передали у зону АТО для потреб військових 4 карети швидкої медичної допомоги. Автомобілі призначені для добровольчої чоти “Карпатська Січ”, 79-ї аеромобільної бригади, 24-ї механізованої бригади, а також 66-ї бригади медичного госпіталю ім. Пирогова.

Кошти на закупівлю зазначених реанімобілів надійшли від громад та окремих громадян з таких міст та провінції: м. Павія (Італія); Комунідад Мадрид: Мадрид ( і навколишні населенні пункти); Паїс Баско: Більбао, Доностія-Сан Себастіян; Провінція Аліканте: Аліканте (і навколишні населені пункти), Денія; Провінція Валенсія: Ґуадассуар, Хатіва, Саґунто та Пуерто де Саґунто, Альберік, Валенсія ( і навколишні населені пункти); Провінція Кастія Ла Манча: Віярробледо, Куенка, Таразона де Ла Манча, Альбасете; Провінція Каталонія: Таррагона (і навколишні населені пункти).

Висловлюємо щиру вдячність українцям в Іспанії за добру справу на благо українського народу. Нехай Господь благословить та винагородить Вас своїми ласками!

Джерело: Центр військового капеланства ЛА УГКЦ