Українські бійці відвідали дітей-сиріт та прийомні родини Луганщини

Напередодні дня святого Миколая українські військовослужбовці разом із військовим капеланом УГКЦ  відвідали дітей-сиріт та прийомні родини.

16 грудня 2016 року бійці 146 окремого ремонтно-відновлювального полку та військовий капелан о. Юрій Галабуда завітали з подарунками до дітей-сиріт і до прийомних родин міста Сватове Луганської області.

Цей візит було здійснено напередодні дня святого Миколая, що є одним із найулюбленіших дитячих свят. Колективом військової частини було вирішено зробити щось хороше для малечі, яка попри війну і тяжкі часи вірить у чудо і чекає свята. Також родині Лозенків, яка, маючи своїх 3 дітей, прийняла до себе 8 дітей-сиріт, спільними зусиллями було придбано лазерний принтер.

— У дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідальні ми — дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов’язків, — зазначив військовий капелан о. Юрій Галабуда.

Він також передав вітання від військових родинам та юним сватівчанам, побажав міцного козацького здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті:

— Нехай Святий Миколай завітає до кожної дитини і принесе мир нашій Неньці Україні.

1234

Повідомив отець Юрій Галабуда, військовий капелан УГКЦ