Українська військова делегація прибула до Львова з 53-о Міжнародного військового паломництва до Люрду

30 травня завершилася офіційна поїздка української військової делегації в рамках 53-о Міжнародного військового паломництва до Люрду.

Прибувши до Львова, українська делегація вирушила до храму Архистратига Михаїла Академії сухопутних військ, де Владика Михаїл (Колтун) подякував усім прочанам за спільну молитву, дорогу та всі пережиті труднощі й радощі протягом двотижневого паломництва. «Сьогодні ми прибули до своїх домівок, – промовив владика. – Бажаю вам, щоб кожен з вас приніс оцей дух паломництва у ваші сімї, на місця вашої праці. Паломництво не має свого початку і завершення – ми завжди триваємо в паломництві, не забуваймо про це».

Під час подорожі учасники мали змогу написати свої відгуки і враження про пережите в часі паломництва. У своїх відгуках учасники делегації дякували духовному проводу за відчутну підтримку протягом усієї подорожі, за молитву – спільну і особисту, за можливість пізнати світ навколо себе, а також за віднайдення нових друзів, що свідчить про правдиву відкритість учасників паломництва одне до одного.

За словами одного з офіцерів, «Люрд – це місто, яке дійсно перетворює людину в кращу сторону. Це місто, в якому я став мислити по-іншому. Час, проведений у паломництві, далеко від дому, дав змогу побути наодинці з собою», – пише військовослужбовець.

«Попри всі перешкоди, ми з чоловіком долучилися до паломництва, – згадує п. Світлана Шевчук, дружина генерала О. Шевчука. – Усе, що відбувається у Божих храмах, у дорозі хвилює, турбує, непокоїть. Маю переконливу надію на зміни: духовне відродження, очищення душі, розуміння Божої доброти, щедрості та її важливості».

Дякуємо усім військовослужбовцям та членам їх родин, що взяли участь у 53-у Міжнародному військовому паломництві до Люрду та до скорої зустрічі на шляхах наступних духовних мандрівок.

Прес-служба Департаменту капеланства