Українська делегація взяла участь у 55-й генеральній конференції для військових капеланів

Днями у Берліні відбулася 55-та генеральна конференція для католицьких військових капеланів на тему: «Євангелізація постсекуляризму». Конференцію організовував військовий ординаріат Німеччини.

Окрім військових душпастирів Німеччини, на конференцію були запрошені гості із-за кордону: представники ординаріатів Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Австрії, Хорватії, Іспанії, Франції. Також на запрошення Генерального вікарія німецького ординаріату участь в конференції взяли представники Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України Владика Михаїл (Колтун) та його заступник о. Любомир Яворський.
Владика Михаїл, звертаючись до німецьких капеланів, подякував за тісну співпрацю. «Обговорення питання євангелізації військових тут дає змогу нам сіяти Боже зерно серед військовослужбовців і на пострадянському просторі. Такі міжнародні зустрічі капеланів є дуже корисними для нас, саме з них ми черпаємо досвід капеланського служіння, який так необхідний нам в Україні», – зазначив Владика.
Для департаменту інформації
розповів о. Дам’ян Габорій