Україно-британська група волонтерів подарувала позашляховик воїнам АТО

Україно-британська команда волонтерів подарувала японський позашляховик марки Mitsubishi L-200 добровольцям підрозділу «Сармат» полку «Дніпро-1».

Після того, як бійці підрозділу «Сармат» звернулися до свого військового капелана о.Дмитра Бігуна, він, від імені бійців, попросив допомоги в української діаспори Великої Британії. Небайдужі українці відгукнулися на це клопотання, узгодили з бійцями вимоги до автомобіля (дизельний позашляховик з міцною рамою та кузовом придатним для перевізки вантажів), самостійно зібрали кошти, знайшли й придбали відповідне авто та організовали його доставку до Польщі. Далі о. Дмитро організував розмитнення та легалізацію позашляховика та, за кошти зібрані за участю ГО «Самозахист підприємців», особисто перегнав його для передачі у Дніпропетровськ.

Слід додати, що цей автомобіль було освячено Митрополитом Володимиром Війтишиним.

 Це вже не перша матеріальна допомога Україно-Британської команди волонтерів для підрозділу «Сармат».Через посередництво о. Дмитра, від британських волонтерів вже надійшла велика кількість одежі та різної амуніції, що суттєво підвищило боєздатність підрозділу.

Добровольці підрозділу «Сармат» висловлюють свою величезну подяку митрополиту Володимирові Війтишину, Україно-Британській команді волонтерів, а також своєму військовому капелану о.Дмитру Бігуну та членам ГО «Самозахист підприємців» і всім справжнім патріотам за те, що вони не словом, а ділом допомогають захищати Україну. Командир підрозділу «Сармат» вручив митрополитові Володимира Війтишину та Україно-Британській команді волонтерів подяки, а військовому капеланову о.Дмитру – пам’ятний почесний знак «За Україну, За її волю – АТО 2014».

Більше фото тут. 

Джерело: Сармат