Українські військові здійснили паломництво до собору Святої Софії в Римі

У рамках 61-го Міжнародного військового паломництва до Люрда та Рима військовослужбовці, працівники Збройних сил України та курсанти вищих військових навчальних закладів відвідали прокатедральний собор Святої Софії в Римі.

21 травня українські військові молилися в соборі Святої Софії Божественну Літургію, яку очолив владика Михайло, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, у співслужінні з військовими капеланами. Після молитви військові мали нагоду ознайомитися з історією храму та українським осередком у Вічному місті. У середу, 22 травня, у будинку товариства “Свята Софія” для військовослужбовців було організовано вечерю.

Додамо, що в паломництві беруть участь 140 осіб: військовослужбовці Збройних сил України, члени сімей військовослужбовців та працівники Збройних сил України, військовослужбовці Державної прикордонної служби України,  військовослужбовці та члени сімей військовослужбовців Національної гвардії України, ліцеїсти Львівського ліцею з підвищеної фізичною підготовкою імені Героїв Крут, військові капелани, поранені військовослужбовці в АТО (ООС), члени сімей загиблих військовослужбовців.

У середу, 22 травня, учасники паломництва взяли участь у загальній папській аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані, де Святіший Отець привітав українських військових і побажав миру для України.

ugcc.ua