Українські військові по дорозі до Люрду зупинилися на молитву в Паризькій катедрі

У середу, 15 травня, військовослужбовці та капелани, які прощею прямують до відпустового центру у Люрді з нагоди 61-ого Міжнародного паломництва військових, зупинилися на молитву в Паризькій катедрі св. Володимира Великого. Літургію очолив владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, у співслужінні з владикою Глібом Лончиною, апостольським адміністратором Паризької єпархії.

Владика Гліб побажав прочанам духовно пережити паломництво у молитві за своїх рідних, військових та Україну. Під час проповіді він наголосив на важливості плекання особистих стосунків з Христом, зокрема у Таїнстві Євхаристії.

По закінченні Літургії владика Михаїл від імені всіх прочан подякував владиці Глібу за теплий прийом. Літургія закінчилась спільним співом «Христос Воскрес» у молитві за здоров’я і многоліття всіх прочан та цілого українського народу.

Варто зазначити, що кожного року в травні проходить міжнародне військове паломництво. Цьогорічне 61-е військове паломництво проходитиме з 17 по 19 травня під гаслом “Шукайте миру та його тримайтеся” (Пс. 34,15). Українські військовослужбовці беруть участь у цьому паломництві з 1996 року. Кількість паломників цього року налічує 106 осіб, серед яких – курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, працівники Збройних сил України та інших військових формувань, поранені військовослужбовці, матері та дружини загиблих воїнів у російсько-українській війні та військові капелани, які вирушили до відпустового місця Люрд, щоб разом з військовослужбовцями інших країн молитися за мир.

ugcc.fr