Учасники військового паломництва молилися Хресну дорогу в Зарваниці

У суботу, 22 вересня, в рамках 10-го Всеукраїнського військового паломництва до Зарваницької Богородиці відбулася Хресна дорога, у якій взяли участь  військовослужбовці різних силових структур України та члени родин загиблих захисників України, які й несли хрест до кожної зі стацій.

Провідною темою молитовної ходи стала подяка Богу за дар покликання до служіння, а також подяка українському воїну за віддану і вірну службу нашому народу.

Владика Михаїл (Колтун) наголосив присутнім на молитві, що невід′ємною частиною життя християнина є хрест, а це означає – вміти співстраждати з кожним, хто цього потребує, вміти терпеливо любити.

Військовий капелан о. Андрій Зелінський, ТІ, під час свого слова зазначив, що Хресна дорога – це орієнтація на перемогу, яка здобувається силою любові. Прикладом найбільшої любові, яка дає надію на перемогу, є сам Христос, який Своєю жертвою на хресті та воскресінням перемагає смерть. Символом жертовної любові для нашого народу є український воїн, який жертвує собою, ділиться собою. “Лише любов здатна на перемогу!”, – наголосив отець Андрій.

На завершення Хресної дороги паломники зупинилися в так званому «Українському Єрусалимі», який нещодавно був відкритий у Марійському духовному центрі. Тут учасники Хресної ходи застановилися над прикладом Божого служіння, Таїнством смерті та воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

42408278_10213553690616898_4148904048197632000_n

Прес-центр Департаменту військового капеланства УГКЦ