Учасники паломництва родин полеглих українських воїнів до святинь Галичини та Буковини помолилися Божественну Літургію та панахиду спільно з родинами загиблих Героїв Коломиї

У рамках паломництва родин полеглих українських воїнів до святинь Галичини та Буковини сьогодні, 13 серпня, учасники прощі спільно з родинами загиблих Героїв Коломиї помолилися Божественну Літургію та панахиду у Катедральному соборі Коломийської єпархії УГКЦ.

Молитву очолили духівник групи о. Ростислав Височан та головний військовий капелан Коломийської єпархії УГКЦ о. Сергій Дмитрук.

Паломницьку мандрівку до святинь Галичини та Буковини для родин полеглих Героїв, яка триває з 12 до 14 серпня, організовано в рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Програмою паломництва передбачено поїздка до Гошівського Монастиря Отців Василіян, екскурсія по Івано-Франківську, спільні панахиди з родинами полеглих воїнів Коломиї та Чернівців, знайомство з Кам’янцем-Подільським, Хресна хода та день духовної віднови у Зарваниці.

Учасниками заходу стали двадцятеро членів родин полеглих Героїв з різних регіонів України. Духовний супровід групи здійснює керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ