У Золочеві завершився навчальний період у в/ч 3007 Внутрішніх військ МВС України

У суботу 5 березня завершився навчальний період у в/ч 3007 Внутрішніх військ МВС України в м. Золочів, командиром якої є Рачок О.С..

Підсумковий іспит приймав генерал-лейтенант, перший заступник командувача внутрішніх військ С. В. Конопляник.

Опісля о. Михайло Сукмановський, військовий капелан для вв МВС України, окропив свяченою водою та поблагословив усіх присутніх на щасливе повернення з навчального центру в підрозділи по Україні.

У розмові з о. Михайлом генерал підкреслив значення релігійних атрибутів у військових частинах. Зокрема – це належне упорядкування ікон в частині, можливість мати власний молитовник для віруючого військовослужбовця. Важливим, за словами генерал-лейтенанта С.В. Конопляника, є не формалізувати духовний побут курсанта, а підтримувати живу віру та скріплювати його дух за допомогою Церкви та безпосередньо капелана, який співпрацює з військовою частиною.

Співпраця Української Греко-Католицької Церкви та інших церков, що приходять через капеланів до в/ч, на думку генерал-лейтенанта С.В. Конопляника, є потрібною, зокрема, для плекання духовної та морально-психологічної стійкості сьогоднішнього військовослужбовця.

На завершення генерал особисто привітав відмінників випуску навчального центру в/ч 3007 Внутрішніх військ МВС України та нагородив випускників відзнаками за спортивну першість.