У Затоці розпочався християнський відпочинковий табір для дітей військовослужбовців

22 серпня в селищі Затока на Одещині розпочався християнський відпочинковий табір “Крила” для дітей військовослужбовців Військово-морських сил та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Координатором табору є військово-морський капелан УГКЦ о. Олександр Смеречинський.

Уже шостий рік поспіль діти військовослужбовців ВМС та ВСП ЗСУ відпочивають у Затоці на Одещині під духовною опікою військових капеланів УГКЦ. Метою табору є відпочинок та реабілітація дітей українських воїнів. Кількість учасників табору цьогоріч налічує 41 дитину з чотирьох областей України.

Таборову програму організаторам допомагають здійснювати аніматори зі Школи провідників християнських таборів, які протягом року готувалися до таборового літа. Вони організовують для дітей змагання, квести, конкурси, ігри, руханки, танці, наповнюючи кожен день відпочинку патріотичною та спортивною тематикою. 

Духовна частина програми табору включає щоденну участь таборовиків у Божественній Літургії, молитви та катехизацію, яку проводить капелан.

Табір для дітей військовослужбовців у Затоці триватиме до 28 серпня.

Довідка: Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ щоліта організовує табори для дітей українських воїнів. Це – Творчий християнський табір “ArtArea”,  Духовно-патріотичний табір “Захисник”, що проходять у Карпатах, та два християнські відпочинкові табори на Одещині.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ