У Зарваниці відбулася духовно-психологічна зустріч родин полеглих українських Героїв

19 вересня у Зарваниці в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” відбулася духовно-психологічна зустріч родин полеглих українських Героїв.

Родичі загиблих воїнів, котрі з різних куточків України з’їхалися до Марійського духовного центру, мали можливість послухати лекцію про силу духу від доктора медичних наук, професора, громадського діяча Всеволода Стеблюка та психолога Катерини Пронози. Також відбулося ділення в групі, де кожен міг висловити свої думки, поділитися власними переживаннями та досвідом.

Крім того працівниця Департаменту військового капеланства Наталія Дубчак, яка також є матір’ю полеглого бійця, прочитала лекцію “Дар життя: як вистояти в умовах викликів”. На основі власного прикладу та прикладу інших матерів п. Наталія розповіла про те, як не закриватися у своєму горі, а ділитися ним, знаходити в собі сили жити далі, йти вперед і робити добро іншим в пам’ять про своїх найрідніших.

На завершення родичі полеглих Героїв спільно помолилися панахиду за всіх загиблих воїнів, яку очолив владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства, у співслужінні з військовими капеланами. Опісля присутні запалили свічки як символ вічної пам’яті полеглим у роки війни.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ