У Євпаторії відбулися великопісні реколекції для військовослужбовців

У неділю 20 березня в Зенітний ракетний полк прибула місія на чолі з о. Богданом Костецьким – капеланом для військовослужбовців у м. Євпаторії, парохом греко-католицької парафії Покрови Пресвятої Богородиці протоієреєм – та гостями зі Львова, монахинею Свято-Покровського жіночого монастиря Студійського Уставу с. Галиною Древіч та активною групою молодих парафіян.

В актовому залі частини зібрався весь особовий склад, вільний від бойового чергування. Отець Богдан відкрив зустріч, зазначивши її мету: гаряче бажання поділитися духовним станом і настроєм, які породжує в душі Великий Піст.
Сестра Галина розповіла про Великий Піст як про час, коли людина прощає образи своєму ближньому і сама отримує прощення своїх гріхів.

Разом з сестрою Галиною зворушливі великопісні пісні виконали Марія Атлахович, Ірина Халак, Надія Коропчак та Галина Звізло. Костянтин Хіміч та Ростислав Козаченко продемонстрували свої творчі здібності в дидактичній імпрезі «Шість тисяч кроків до неба».

Характерно, що Костянтин свого часу проходив строкову військову службу у військах ППО в Криму. Спогади і тепла атмосфера, що панувала в залі, зумовили його несподіваний експромт: «Дивно, що я служив в Криму і ніколи не думав, що приїду і буду розповідати вам про Бога». Він щиро повчав солдатів відмовлятися від вчинків, які штовхають до гріха.

На завершення зустрічі отець Богдан звернувся до воїнів з настановою бути вірним складеній присязі та охороняти віру й Батьківщину. Отець благословив тих, хто звільняється в запас і буде зустрічати Великдень в рідному домі, а службовцям пообіцяв Святкову Літургію та гостинці.

На прощання було зроблено загальну світлину.

Катехит від УГКЦ для військовослужбовців в Євпаторії Людмила Григор’єва