У Яремче завершилася духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Героїв України

З 22 до 26 лютого у м. Яремче Івано-Франківської області тривала п’ятиденна духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Героїв України, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Учасниками заходу стали одинадцять батьків загиблих воїнів з різних куточків України.

Духовний супровід групи здійснювали о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства, та о. Ярослав Рохман, медичний капелан Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Реабілітаційна програма включала духовне спілкування, психологічну допомогу, екскурсії в Карпатах та відпочинок. Щодня батьки загиблих українських Героїв спільно молилися, спілкувалися в колі зі своїми духівниками та ділилися власними переживаннями. Також тати полеглих Захисників України завітали у місто Верховину, відвідали місцеві музеї та вольєрне господарство з дикими тваринами в Яремче.

Захід проходив в рамках проекту Департаменту військового капеланства “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)”.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ