У Яремче відбувся семінар для дружин військовослужбовців з Івано-Франківська

25 червня у м. Яремче Івано-Франківської області відбувся семінар для групи психологічної підтримки та взаємодопомоги дружин військовослужбовців м. Івано-Франківськ.

Захід пройшов у рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Духовно-психологічний супровід групи здійснювали духівник о. Ярослав Рохман та психолог Ірина Вишинська.

Програма заходу включала духовні науки на тему “Свобода vs відповідальність”, тренінг “Встановлення особистісних, емоційних, просторових меж у подружжі”, використання арттерапевтичних технік у встановленні меж у подружжі, коло ділення, спільні прогулянки, а також екскурсійну мандрівку до Верховини.

“Разом з сім’ями  мали змогу активно відпочити, поспілкуватися з психологом і духівником, повчитися слухати у подружжі, поганяти у футбол, з’їздити у Верховину, прогулятися гірськими стежками. Дякуємо отцю Ярославу та психологу Ірині, що були з нами! Неймовірна атмосфера щирості, веселості та дружби панувала у ці дні завдяки учасникам заїзду!”, – ділилися враженнями учасниці заходу.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ