У Внутрішніх війська МВС України та Генеральному Штабі Збройних сил України відсвяткували Великдень разом з капеланами

На сам Великдень 20 квітня о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, а також о. Андрій Зелінський, ТІ, ті с. Василія Гальцова, ЧСВВ, військові капелани Київського гарнізону, відвідали військові частини Внутрішніх військ МВС України та Генеральний Штаб Збройних Сил України.

Усього було відвідано 6 військових частин, якими опікуються київські капелани. Кошти для закупівлі пасхальних почастунків виділив Департамент. Значна допомога надійшла від Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві, парохіяни якого зібрали чимало пасх для військовослужбовців. Транспорт забезпечила мирянська організація «Лицарі Колумба».

«Сьогодні ми приходимо до вас, щоб свідчити про Христове Воскресіння, – звернувся до військових о. Любомир Яворський. – Ось ці пасхальні дарунки були зібрані по усіх наших київських церквах людьми, які вірять у вас, які на вас покладаються. Як Христос приніс нам мир, так і сьогодні ви є тими мироносцями для нашої держави, котрі стаєте запорукою та надією українців на мир та спокій всередині суспільства. Велика вам подяка за це!», – підкреслив о. Любомир Яворський.

Усього душпастирською опікою УГКЦ у Києві було охоплено понад 2300 військовослужбовців.

Прес-служба Департаменту капеланства