У військовій частині на Львівщині відзначили храмове свято

20 листопада, напередодні свята Собору Архистратига Михаїла та всіх Небесних сил безтілесних, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка очолив Божественну Літургію у каплиці Архистратига Михаїла військової частини А1587, що знаходиться у с. Малехів, на Львівщині.

За словами капелана, для військовослужбовців та працівників частини це була чудова нагода приступити до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії, а також звершити молитву за своїх близьких та усіх Захисників нашої Батьківщини.

По завершенні молитви начальник частини полковник Синишак Микола Іванович подякував отцю Юрію за служіння і вручив подячну грамоту. Капелан також не залишив військових без подарунка та передав до бібліотеки частини духовну літературу.

kapelanstvo.info