У військовій частині в Бродах освятили каплицю та молились за полеглих авіаторів у 2014

Сьогодні, 2 травня 2019 року, на території 16-ої окремої бригади армійської авіації “Броди” відбулось освячення каплиці на честь Покрову Пресвятої Богородиці, а також було вшановано авіаторів бригади, які, захищаючи Україну, віддали свої життя 5 років тому, 2 травня 2014 р. у Слов’янську.

Освячення каплиці та панахиду за усопших очолив преосвященний владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, та о. Богдан Вихор, капелан військової частини. Вшанувати героїв прибули також представники влади.

“Наші християнські обов’язки полягають у сумлінному виконанні наших військових завдань”, – звернувся у своєму слові до військових владика. Також архиєрей наголосив на прикладі особливого заступництва Пресвятої Богородиці, яка понесла втрату невинно засудженого Ісуса Христа, “так, як і багато матерів відчули на собі цю втрату, але це нехай не буде розпукою. Сьогодні ця жертва лягає на вівтар нашої Батьківщини, нашої свободи і нашого миру, щоби ми знали ціну нашого життя, і як його треба захищати. Хай любов Богородиці супроводжує нас повсякчасно”, – підкреслив владика Михаїл.

sokaleparchy.org.ua