У військовій частині на Одещині готують до освячення каплицю

У військовій частині А 1325, що дислокується в Біляївському районі Одеської області, готують до освячення богослужбову каплицю на честь покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українських воїнів, та святого Миколая, покровителя мореплавців.

У коментарі для пресслужби Одеського екзархату військовий капелан о. Руслан Остафій розповів, що «задум будівництва каплиці з’явився ще у 2018 році, але оскільки не було місця, щоб побудувати окремо церковцю то, порадившись з командиром частини, було вирішено виділити у приміщенні військової частини місце, яке можна було б облаштувати під каплицю. З благословення владики Михайла Бубнія, екзарха Одеського УГКЦ, за підтримки Департаменту військового капеланства та за сприяння командування військової частини А 1325, з 2019 року звершується облаштування богослужбової каплиці на честь покрови Пресвятої Богородиці та святого Миколая Чудотворця». 

За словами капелана, ремонт здійснюється завдяки пожертвам парафіян катедрального храму Святого апостола Андрія Первозваного, Одеського осередку Лицарів Колумба та зусиллям військовослужбовців. «Вже придбано хоругви, плакати молитов, чашу, престол та ікони. Залишилося не дуже багато і незабаром ми зможемо цю капличку урочисто освятити для духовних потреб наших військовослужбовців», – розповів о. Руслан Остафій, військовий капелан.    

Через ситуацію з коронавірусом та карантинними обмеженнями точну дату урочистого освячення каплиці для духовних потреб українських військовослужбовців священник ще не повідомляє, але надіється, що воно відбудеться найближчим часом.

Пресслужба Одеського екзархату