У Військово-морському ліцеї відбувся випускний захід

29 травня в Одесі у Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного відбулися випускні урочистості. На заході були присутні військово-морський капелан УГКЦ о. Олександр Смеречинський та випускник Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ брат Іван Жуган.

Традиційно душпастирі Української Греко-Католицької Церкви присутні на кожній визначній події Військово-морського ліцею протягом багатьох років. За ініціативи Морського апостоляту УГКЦ було вирішено преміювати найкращих випускників. Найбільш старанні ліцеїсти і цього року отримали від керівника Морського апостоляту владики Павла Хомницького грамоти та заохочувальні грошові премії.

“За сприятливих умов ми будемо надавати цю винагороду студентам і надалі, – каже о. Олександр, – щоби це стало доброю традицією. Треба всіляко заохочувати вмотивованих учнів, в тому числі і матеріально.”

На заході також був присутній командувач Військово-Морських Сил Збройних сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. 

Загальна чисельність випускників цього року склала 78 осіб.

Довідка:

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного був відкритий 1 вересня 2009 року у місті Севастополі.

Навесні 2014 року навчальний заклад було передислоковано з Севастополя до Одеси через анексію Криму Російською Федерацією. 1 вересня того ж року у ліцеї відновлено навчально-виховний процес.

За повідомленням о. Олександра Смеречинського