У Вінниці презентували ІІІ видання молитовника для військовослужбовця

5 липня 2013 року у Вінниці (полк зв’язку, військова частина А 2656) відбулася презентація ІІІ видання молитовника для військовослужбовців «Молись і служи!» На презентацію з Києва прибув військовий єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, разом з заступником о. Любомиром Яворським.

На початку заходу Владика звернувся до усіх присутніх, подякувавши за запрошення командуванню. Єпископ закликав кожного військовослужбовця завжди пам’ятати про силу молитви. ««Моліться і дасться Вам» (пор. Мт. 7. 7), – говорить Господь. Це неабияка сила, яка дає нам щодня сумлінно виконувати свої обов’язки з налаштуванням патріотизму, щоб в нелегку годину могти відважно виконувати свій священний обов’язок. Для цього поручаємо Вашій увазі молитовник, який допоможе нам щодня заручатись Божою підтримкою, Його силою і ласкою, яку ми отримаємо, якщо будемо вірити і молитися. Сподіємось, молитовник послужить кожному в особистому житті, і на християнських засадах розбудовувати нашу Державу», – сказав Владика Михаїл.

Отець Любомир Яворський ознайомив усіх присутніх зі змістовною частиною молитовника. Представники силових структур мали нагоду зачитати з нового видання власну молитву, передбачену для його роду військ.

Протягом презентації лунало багато запитань з приводу військових паломництв, котрі Департамент проводить щорічно: паломництво до Люрду (Франція), до Ченстохови (Польща), до Зарваниці (Тернопільська обл., Україна) та на Святу Землю (Ізраїль). Отець Любомир з приємністю відзначив зростання інтересу з боку військовиків до молитовних поїздок на чолі з душпастирем.

Прес-служба Департаменту капеланства