У Військово-морському ліцеї відзначили початок навчального року

У суботу, 1 вересня, у Військово-морському ліцеї розпочався новий навчальний рік. Під час урочистого шикування юнаків привітали представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України, інших видів Збройних Сил України, ветерани, волонтери, священнослужителі, вчителі, рідні та друзі. У святковому заході взявтучасть військовий капелан УГКЦ о. Олександр Смеречинський.

“Сьогодні ми відзначаємо не тільки День знань, а й дев’яту річницю створення Військово-морського ліцею, який у 2014 році майже в повному складі був передислокований в Одесу й продовжив навчально-виховний процес, – зазначив заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Попереду у вас новий навчальний рік не схожий на ті, що були в звичайній школі. Адже ви прийняли рішення не просто навчатися, а стати ближче до українського війська й у майбутньому продовжувати наші традиції і прославляти українські ВМС, – додав він. Контр-адмірал наголосив, що національний флот пишається викладацьким складом і своїми випускниками, подякував батькам, близьким, рідним і волонтерам за підтримку й віру в юнаків – патріотів і майбутніх захисників України.

Отець Олександр Смеречинський благословив цьогорічних першокурсників та всіх присутніх на початок нового навчального року та окропив освяченою водою.

За повідомленням прес-центру Командування
ВМС ЗС України