У Василькові на Київщині розпочав своє служіння військовий капелан

8 червня в рамках робочого візиту в м. Васильків Київської області прибув головний військовий капелан Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви отець Юліан Шеремета. Метою візиту була зустріч з нещодавно призначеним у м. Василькові військовим капеланом отцем Романом Романовичом. Головна тема зустрічі: розвиток, перспективи та сучасний стан військового капеланства у м. Василькові.

Було здійснено візит у військову частину Збройних Сил України , де о. Юліан та о. Роман мали можливість зустрітись з командуванням. Отець Юліан розповів про діяльність військового капеланства в Україні, про організацію та підготовку до другого всеукраїнського військового паломництва в чудотворне місце Зарваницю. Було запрошено всіх охочих військовослужбовців приєднатися до цієї акції.

Також було представлено місцевого військового капелана Романа Романовича, який буде відтепер безпосередньо працювати з командуванням та особовим складом. В близькому майбутньому плануються візити в інші частини Київської архиєпархії для представлення капеланів УГКЦ.

Для Департаменту інформації повідомив о. Юліан Шеремета