У Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться відкриття фотовиставки

У пятницю 22 листопада 2013 року о 15.00 у Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться відкриття фотовиставки “Служимо миру разом”. Виставка складається з 73 світлин, які відображають діяльність Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Світлини для виставки представили військовослужбовці внутрішніх військ та Міністерства оборони України : начальник групи зв`язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України підполковник Вадим Голуб та старший офіцер відділу роботи з громадськими, релігійними організаціями та шефських зв`язків Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Руслан Коханчук.

Більша частину проекту висвітлює участь військовослужбовців у всеукраїнських прощах до Зарваниці — величного Марійського духовного центру УГКЦ. Підготовка проекту тривала протягом чотирьох років.

У вересні виставка експонувалася під час V Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці.

Проект здійснено за підтримки Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Прес-служба Департаменту капеланства