У Тернополі відкрилася експозиція образотворчого та прикладного мистецтва в’язнів

Тернопільський обласний краєзнавчий музей у співпраці Тернопільсько-Зборівською єпархією УГКЦ 8 квітня 2011 року розпочинає виставку робіт в’язнів під назвою «Переображення Господньою любов’ю».

Мета цього заходу – через мистецтво посприяти суспільному порозумінню та комунікації з нашими співгромадянами, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також познайомити широкий загал з кроками реформування пенітенціарної системи України у контексті в’язничного душпастирського служіння Церкви. За посередництвом Державної пенітенціарної служби України, у виставці бере участь близько 100 творів авторів із місць позбавлення волі усіх областей України.

На виставці представлені твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва засуджених з усіх областей України. ЇЇ вже побачили в Києві, Донецьку, Чернігові, Львові, Івано-Франківську, Трускавці, Дрогобичі, Стрию.

Організації виставки у Тернополі посприяли директор музею Костюк Степан Володимирович, єпархіальне управління Тернопільсько-Зборівської єпархієї УГКЦ, капелан о. Михайло Бугай.

На відкриття експозиції запрошені представники державної адміністрації м. Тернополя та області, засобів масової інформації, громадських та релігійних організацій, керівництво Державної пенітенціарної служби у Тернопільській області.

Експозиція триватиме протягом місяця за адресою:

Майдан Мистецтв, буд. 3, тел. 25-14-59, 22-44-77

Повідомив о Костянтин Пантелей